دکتر خواجه وند
دکتر خواجه وند

چگونه بهترین جراح لابیاپلاستی در کرج را انتخاب کنیم؟!

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در کرج آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. دلیل آن این است که بسیاری از ادعاهای اینترنتی از منابع مختلف در مورد اینکه چه کسی در انجام لابیاپلاستی بهترین است وجود دارد. متأسفانه، بسیاری از این ها فقط حرف زدن است. جراحانی وجود دارند که تعداد کمی از روش‌ها یا هیچ عملی را به طور منظم انجام نمی‌دهند. لابیاپلاستی در کرج، بسیار مهم است که از طرف چه کسی انجام می‌شود. برای مهارت داشتن ساعت ها تمرین لازم است و تمرین، تکرار نتایج ثابت را تضمین می کند.

با این حال، یک راه حل آسان برای به دست آوردن مجرب ترین جراح وجود دارد و آن پیدا کردن یک جراح متخصص زنان دارای گواهی بورد است.

بیشتر بخوانید: مراقبت های قبل از لابیاپلاستی

مواردی که در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در کرج باید در نظر گرفته شود

زمانی که به دنبال جراح خود هستید، به اولویت های خود فکر کنید و برخی از ویژگی هایی را که بر تصمیم شما در مورد جراح لابیاپلاستی تأثیر می گذارد را در نظر داشته باشید.

برخی از مهمترین عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

  • گواهی زنان و زایمان
  • تحصیلات و سالها تجربه
  • محل انجام جراحی
  • نمونه کارها قبل و بعد

بیشتر بخوانید: هزینه عمل لابیاپلاستی در کرج

برای شروع، در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در کرج جنبه های زیادی وجود دارد. معیارهایی که باید در نظر بگیرید و سؤالاتی که باید بپرسید. در ادامه سوالاتی که می توانید، از جراح خود بپرسید را برایتان آورده ایم:

چه مدت است که جراح، عمل جراحی لابیاپلاستی را انجام می‌دهد؟چرا این مهم است؟ زیرا بهترین جراحان ناحیه تناسلی مدت زیادی است که این کار را انجام می دهند. یا، همانطور که همه باید از جایی شروع کنند، حداقل توسط یک متخصص شناخته شده، آموزش دیده اند و این مهارت های تخصصی را آموخته اند و یا دارای گواهی بورد تخصصی زنان و زایمان هستند. آنها به دلیل این آموزش که طی سال ها دیده اند، مهارت های خود را تقویت کرده اند. مهارت‌هایی که مستقیماً بر موفقیت لابیاپلاستی شما تأثیر می‌گذارند. اگر آنها برای مدت طولانی این کار را انجام می دهند و بسیار عمل جراحی موفق دارند، نشانه خوبی است.
آنها در مجموع چند روش را انجام داده اند و آیا دارای گواهی بورد هستند؟آگاهی از اصول پایه تقریباً در همه چیز حیاتی است. بنابراین، مهم است که جراحی که انتخاب می‌کنید، بسیاری از روش‌ها را انجام داده باشد و دارای گواهی بورد تخصصی زنان زایمان باشد.
آنها به طور منظم چند روش را انجام می دهند؟جراحی که هر چند ماه یک بار جراحی زیبایی تناسلی را انجام می دهد، کسی نیست که آن را به طور منظم انجام دهد (مگر اینکه دارای گواهی بورد باشد و مطمئن باشد که آن را درست انجام خواهد داد). فردی را بیابید که بسیاری از روش ها را انجام می دهد، بنابراین در مورد اینکه چه روشی برای شما مناسب است، می‌تواند شما را راهنمایی کند.
آیا آنها در جلسات پزشکی در مورد تکنیک های لابیاپلاستی یا سایر موارد پزشکی مرتبط برای سایر جراحان سخنرانی می کنند؟به طور کلی، اگر کسی مطالب خود را به اندازه کافی بداند، معمولاً از او خواسته می‌شود که در جلسات پزشکی سالانه یا کنگره های بین المللی در مورد آن صحبت کند. گاهی اوقات آنها تصمیم می‌گیرند به دلیل تکنیک تخصصی خود که در طول سال‌ها توسعه داده‌اند، این اطلاعات را به دیگران منتقل نکنند، اما هنوز دانش لازم را دارند.
آیا آنها تکنیک های جراحی جدیدی برای لابیاپلاستی ابداع کرده اند؟آموزش توسط یک متخصص شروع خوبی برای جراحانی است که می خواهند در لابیاپلاستی تخصص داشته باشند. اما، سالها تجربه طول می کشد تا این دانش به سطح بالاتری برسد و آنقدر خوب شود که جراح دستگاه های پزشکی جدیدی را اختراع کند تا به آنها در روش های لابیا و واژینال کمک کند تا موفقیت نتایج آنها را افزایش دهد. آن‌ها می‌دانند چه روشی بهترین نتیجه را می‌دهد و حتی گاهی اوقات تکنیک‌هایی را ثبت می‌کنند که بعداً توسط جراحان دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی

سوالات متداول انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در کرج

دکتر خواجه وند

دکتر ناهید خواجه وند

متخصص زنان، زایمان و نازایی، اتمام پزشکی عمومی در سال 92 از دانشگاه بزشکی ایران، گذراندن دوره تخصصی از سال 95 تا 99 در دانشگاه علوم پزشکی قزوین ، دارای بورد تخصصی زنان و زایمان ، گذراندن سه دوره جراحی زیبایی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا