دکتر خواجه وند
دکتر خواجه وند

بهترین دکتر برای ivf در کرج

لقاح آزمایشگاهی یا درمان IVF می تواند برای زوج هایی که مشکل باردار شدن دارند، کمی ناخوشایند باشد. این یک روش پیچیده است که به ترکیبی از متخصصان با زمینه های مختلف پزشکی نیاز دارد. کلینیک‌های باروری که IVF را ارائه می‌دهند باید متخصصان پزشکی لازم از جمله متخصصان زنان، غدد درون‌ریز، جنین‌شناسی، اورولوژی، روان‌شناسی و جراحی را داشته باشند. بیمارستانی که متخصصان مناسبی در آن حضور ندارند، می‌تواند ناامن بوده و منجر به درمان ناموفق شود.

از آنجایی که IVF اغلب آخرین راه حل برای کسانی است که به دنبال بچه دار شدن هستند، استفاده از بیماران آسیب پذیر توسط پزشکان کار نابلد IVF در حال افزایش است. به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید در مورد پزشکان ناباروری نزدیک خود به طور کامل تحقیق می کنید.

دکتر برای ivf در کرج

از آنجایی که IVF اغلب آخرین راه حل برای کسانی است که به دنبال بچه دار شدن هستند، استفاده از بیماران آسیب پذیر توسط پزشکان کار نابلد IVF در حال افزایش است. به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید در مورد پزشکان ناباروری نزدیک خود به طور کامل تحقیق می کنید.

بهترین دکتر ناباروری در کرج در کل مراحل IVF شما را راهنمایی می کند، بحث و گفتگو می کند و به شما کمک می کند تا کوچکترین جزئیات را برنامه ریزی کنید تا شانس شما برای بارداری بادوام افزایش یابد. اگر سوالی داشتید دریغ نکنید تماس بگیرید یا به متخصص خود دمراجعه کنید. مطمئن شوید که میزان موفقیت مرکز درمان خود را بررسی کرده اید. ما می توانیم به تمام سوالات شما در مورد باروری و IVF پاسخ دهیم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خود و خانواده خود بگیرید.

بسیار مهم است که بیمار و پزشک اعتماد متقابل به هم داشته باشند. این برای اجرای روان درمان و دستیابی نهایی به نتایج مثبت بسیار مهم است.

✔بیشتر بخوانید: روش های درمان ناباروری

تیم درمان IVF و کاری که انجام می دهند

قبل از هر نوع تعهدی، درباره امکانات مختلف تحقیق کنید، هزینه های خود را بدانید و بپرسید که کدام آزمایش های درمان باروری را باید قبل از آن انجام دهید. هنگام تحقیق در مورد متخصص زنان برای IVF، مطمئن شوید که متخصصان زیر را به شما معرفی کند.

متخصص ژنتیکمعاینه توسط متخصص ژنتیک برای ارزیابی اختلالات ژنتیکی احتمالی مانند تالاسمی و همچنین به شناسایی و پیشگیری از عوارض دوران بارداری کمک می کند.
متخصص غدد تولید مثلمتخصص غدد در طول چرخه درمان تغییرات هورمونی را بررسی می کند.
اورولوژیستدر صورت وجود انسداد در دستگاه ادراری مرد، به یک متخصص اورولوژی نیاز است.
جنین شناسیک جنین شناس در حفظ جنین های زنده پس از لقاح تخصص دارد. تخصص آنها در فریز کردن جنین های استفاده نشده و اطمینان از ایمنی و زنده ماندن آنها است.
ایمونولوژیستدر صورت بروز عوارض در حین کاشت، ممکن است به ایمونولوژیست برای رسیدگی به مسائل مربوط به ایمنی نیاز باشد.
آندرولوژیستآندرولوژیست ها در نظارت بر هورمون های مردانه و کیفیت اسپرم تخصص دارند. آندرولوژیست اسپرم را برای ترکیب نهایی با تخمک آماده می کند.
روانشناسدرمان های باروری می تواند برای همه طرف های درگیر فوق العاده استرس زا باشد. بیماران اغلب در طول فرآیند IVF دچار خستگی روحی و روانی می شوند.

این پزشکان ناباروری با هم کار می کنند تا بارداری موفقی را ایجاد کنند. همه پزشکان IVF دارای مدرک پزشکی و همچنین تجربه فراوان در زمینه خاص خود خواهند بود. برای درمان موفقیت آمیز IVF، ارائه یک تلاش گروهی در میان متخصصان است. برای اینکه بیماران از نظر عاطفی و جسمی یک درمان موفقیت آمیز داشته باشند، این موارد ضروری است.

برخی از سوالاتی که بیماران می توانند از پزشک خود بپرسند عبارتند از:

  • امکانات، درمان ها و تجهیزات موجود در مطب چیست؟
  • درمان ناباروری چه مدت است که در مطب شما انجام می شود؟
  • این درمان ها چقدر موفق بوده اند؟
  • کارکنان مطب چقدر خوب کار می کنند؟
  • دکتر در چه روز هایی در دسترس است؟
  • عوارض درمان های ناباروری چیست؟
    پزشک در سال چند IVF موفقیت داشته است؟
دکتر خواجه وند

دکتر ناهید خواجه وند

متخصص زنان، زایمان و نازایی، اتمام پزشکی عمومی در سال 92 از دانشگاه بزشکی ایران، گذراندن دوره تخصصی از سال 95 تا 99 در دانشگاه علوم پزشکی قزوین ، دارای بورد تخصصی زنان و زایمان ، گذراندن سه دوره جراحی زیبایی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا