دکتر خواجه وند
دکتر خواجه وند

هزینه سفید کردن واژن در کرج

هزینه سفید کردن واژن نسبت به سایر روش های جوانسازی کاملا متفاوت است چرا که عوامل مختلفی در این موضوع دخیل می باشد، اگر شما هم با مشکل تیرگی واژن روبرو هستید و قصد درمان این مشکل خود را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و عوامل مرتبط با آن مقاله فوق را تا انتها بخوانید.

هزینه سفید کردن واژن

عوامل موثر در هزینه سفید کردن واژن

هزینه سفید کردن واژن را پیش از مراجعه‌ به پزشک و بررسی شرایط توسط وی به‌طور دقیق نمی‌توان تعیین کرد چرا که این هزینه خود به عوامل متعددی بستگی دارد. دقت داشته باشید که روش‌های متنوعی برای سفید کردن واژن وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به روش کربوکسی تراپی، استفاده از کرم و لیزر اشاره کرد که از لحاظ هزینه هر کدام از آن ها به نسبت هم کاملا متفاوت می باشند.

دقت داشته باشید که هزینه‌ های مربتط با این روش جوانسازی بسته به موقعیت جغرافیایی، امکانات و تجهیزات استفاده شده کاملا با یکدیگر متفاوت است، علاوه بر آن میزان تجربه و مهارت پزشک و تعداد جلسات مورد نیاز هم در تعیین هزینه نهایی نقش بسزایی دارد.

✳️ انواع روش ها

روش‌های بسیار متنوعی برای سفید کردن واژن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد و با پیشرفت علم پزشکی در حوزه زیبایی روز به روز این روش های بیشتر هم شده است. استفاده از کرم‌های برطرف کننده تیرگی واژن، کربوکسی تراپی، عمل‌های جراحی و البته لیزر همه از روش‌های کارآمد و تاثیرگذار سفید کردن واژن به شمار می رود که از هزینه متفاوتی به نسبت هم برخوردار می باشد.

 ✳️ میزان مهارت و تجربه پزشک

بدیهی است که هرچه تخصص، مهارت و تجربه پزشکی در حوزه انجام عمل مد نظر بیشتر باشد هزینه به نسبت بالاتری را از مراجعه کننده های خود دریافت می کند.

📌 نکته: برحسب دشواری، پیچیدگی، تجهیزات و امکانات مورد نیاز هر کدام از این روش‌ها، هزینه آنها نسبت‌ به هم کاهش یا افزایش پیدا می‌کنند.

✳️ تجهیزات پزشکی

برای انجام این روش جوانسازی لازم است تا از تجهیزات پزشکی مختلفی استفاده شود که هر کدام از آن ها برروی هزینه تاثیر گذار است.

✳️ دستمزد پزشک

بخش عمده هزینه‌های مربوط به اعمال زیبایی و جوانسازی مربوط به دستمزد پزشک است. این هزینه به تخصص، مهارت و وقت و انرژی که پزشک صرف عمل می‌کند بستگی دارد.

اما توصیه می‌شود به‌هیچ عنوان در پرداخت این هزینه به‌دنبال صرفه‌ جویی نباشید! چرا که تخصص و مهارت پزشک ارتباط مستقیمی با زیبایی و سلامت بیمار دارد و کوچک ترین خطایی در انجام آن می تواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

 هزینه سفید کردن واژن در کرج چقدر است؟

در پاسخ به این سوال هم باید اشاره کنیم این موضوع همانطور که خواندید به عوامل مختلفی بستگی دارد، ولی اگر ساکن شهر کرج هستید برای عمل این روش جوانسازی می توانید به دکتر ناهید خواجه وند بهترین متخصص زنان و زایمان در کرج مراجعه کنید.

ایشان با داشتن سابقه بالا در انجام هریک از این روش های جوانسازی می توانند به شما کمک شایانی کنند.

جهت دریافت مشاهوه حضوری می توانید با شماره 02632232099 تماس حاصل نمایید.

 سوالات متداول

آیا بیمه تعهدی بابت پرداخت هزینه سفید کردن واژن دارد؟

خیر، متاسفانه اغلب بیمه‌ها برای پرداخت هزینه سفید کردن واژن یا هر عمل زیبایی دیگری هیچ تعهدی ندارند.

آیا هزینه سفید کردن واژن در شهرهای مختلف یکسان است؟

خیر، هزینه روش‌های مختلف سفید کردن واژن به عوامل متعددی وابسته است که یکی از این عوامل میزان امکانات و کیفیت تجهیزات کلینیک و .. بستگی دار علاوه بر آن در شهرهای بزرگ به دلیل وجود امکانات و تجهیزات بیشتر هزنیه ها هم به نسبت متفاوت خواهند بود.

آیا تعداد جلسات سفید کردن واژن هم برروی هزینه تاثیر گذار است؟

گاهی برای رفع تیرگی واژن نیاز است تا این روش را برای چند جلسه انجام دهید ولی در حالت کلی 3 الی 4 جلسه زمان می برد و هر چقدر میزان تیرگی بیشتر باشد تعداد جلسات بیشتری نیاز است و هزینه ها نیز به طبع افزایش می یابد.

در نهایت….

در این نوشته تمام تلاشمان این بود که شما را با عوامل متعددی که در هزینه سفید کردن واژن موثر هستند آشنا کنیم. فراموش نکنید که یکی از مهمترین بخش‌های این هزینه دستمزد جراح، تجهزایت مورد نیاز، تعداد جلسات است ولی حتما دقت داشته باشید که هزنیه اصلی مربوط به سلامت و زیبایی است پس به هیچ عنوان سلامت خود را فدای قیمت نکنید.

دکتر خواجه وند

دکتر ناهید خواجه وند

متخصص زنان، زایمان و نازایی، اتمام پزشکی عمومی در سال 92 از دانشگاه بزشکی ایران، گذراندن دوره تخصصی از سال 95 تا 99 در دانشگاه علوم پزشکی قزوین ، دارای بورد تخصصی زنان و زایمان ، گذراندن سه دوره جراحی زیبایی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا